بعد از سالها آزمایش و خطا ، سرانجام با دستور تهیه مخلوط گلدان های مناسب و کاملی همراه شدم این بهترین خاک برای مکنده ها است ، و ساختن آن نیز بسیار آسان است! در این پست دستور العمل خود را به اشتراک می گذارم و دقیقاً به شما نشان می دهم که چگونه خاک شاداب خود را تهیه کنید.

چگونه می توانیم خاک شاداب خود را تهیه کنیم (با دستور العمل!)

من خاک شیرین نمی خرم ، خودم را می سازم. این ارزان تر از خرید یک کاکتوس تجاری و مخلوط گلدان های شیرین است.

بعلاوه ، من فکر می کنم ترکیب تجاری تجاری خاک برای مکنده ها و کاکت ها (حداقل کالاهایی که در گذشته خریداری کرده ام) در ماسه سبک هستند و آب بیشتری از من دوست دارند.

ساخت خاک شاد خود نه تنها ارزان تر از خرید کالاهای تجاری نیست بلکه بسیار آسان است.

خاک آب شیرین من برای رشد مکنده ها در ظروف مناسب است

خاک آب شیرین من برای رشد مکنده ها در ظروف مناسب است

بهترین زمین برای افراد موفق

انتخاب خاک گلدان مناسب برای کاشت مکنده ها در ظروف بسیار مهم است! هنگامی که خوانندگان از مشکلات مربوط به مکنده ها به من اطلاع می دهند ، بیشتر مواردی که در آنها وجود دارد ناشی از آب بیش از حد است.

آب بیش از حد یکی از دلایل مرگ و میر گیاهان شاداب است و به همین دلیل بسیار مهم است که حتما از نوع مناسب خاک برای کاشت مواد مکنده استفاده کنید.

آموزش نگهداری انواع گل و گیاه خاک ,  ,مکنده ,ها ,، ,آب ,مکنده ها ,است   ,ها در ,در ظروف ,خود رامنبع

نگهداری از گیاه عطر چای

راهنمای نور لازم برای گیاهان آپارتمانی

روش نگهداری از گیاه گل گندمی

نگهداری گیاه زاموفیلیا

رطوبت مورد نیاز گیاهان آپارتمانی

نحوه صحیح آبیاری گیاهان آپارتمانی

کراسولا کمپ فایر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

اجناس فوق العاده محصولات ضد امواج الکترومغناطیس آتریساوب اخبار فناوری دانشجوی رشته ی مهندسی کامپیوتر دانشگاه فردوسی آرشیو کتابهای ممنوعه ارشیف گیری روانه مطالب جدید Enhancemyphoto chortkeh گروه آموزشی مبدأ