Ficus benjamina ، یا گریه های انجیر ، برگ هایی را که هر روز می افتد ، می ریزد. Ficus lyrata یا Fiddleleaf Fig در دنیای طراحی شیار مشهور است ، اما می دانیم که خوب نگاه کردن یک چالش است.

شما انتخاب ساده ای دارید تا آنجا که Ficus elastica می رود اگر سبز متوسط ​​چیز شما نیست. آنهایی که من دیده ام دکرا (آن مال من است) ، روبوستا ، واریگاتا ، یاقوت و شاهزاده سیاه است. همه 3 فی در کتاب ما نگه داشته شود تا همیشه خانه های خود را زنده نگه دارید.

FICUS ELASTICA نکات مراقبت و رشد
اندازه
این یک گیاه کف است. کوچکترین چیزی که معمولاً آنها را می بینید در یک پست 6 اینچی است. معدن در حال حاضر در گلدان 10 ″ در حال رشد است و 3 ′ از زمین می ایستد. در حال رشد در محیط بومی خود ، Ficus elasticas می تواند قد بلند 60-80 داشته باشد. بله ، قطعاً یک درخت است!

بستن
نرخ رشد
اگر در معرض دید و مراقبت هایی که دوست دارند ، پیدا می کنم که سرعت رشد آنها سریع است. این امر به ویژه در اواخر بهار و تابستان صادق است ، وقتی گیاهان خانه اکثریت رشد خود را انجام می دهند.

قرار گرفتن در معرض بیماری
Rubber Tree یک گیاه کوچک و متوسط ​​از نور است. معدن در دفتر من در معرض شرق / جنوب قرار دارد که سه تایی از ویندوز به آن مقدار خوبی از نور طبیعی روشن در تمام روز می دهد. اجازه ندهید که بیش از حد مستقیم ، آفتاب گرم یا گرمای زیاد بخورد. حتی این گیاه را در نور کم امتحان نکنید - این یک کار بی فایده خواهد بود.

یک زن در گلخانه ای پر از گیاهان داخلی در حال گرفتن عکس از گیاهان Rubber Tree است

در گلخانه عکس گرفتن از کتاب مراقبت از خانه ما. Ficus elastica burgundy ، variegata و یاقوت در ردیف های آماده برای حمل و نقل قرار گرفتند.

آبیاری
در تابستان حتی 7 روز معدن را کاملاً آب می کنم. در زمستان هر 10-14 روز است زیرا خورشید می تواند هر روز در اینجا در صحرای سونوران بیرون برود. شما باید فرکانس آبیاری را مطابق با شرایط رشد خود تنظیم کنید. آبگرفتگی گیاه 101 فاكتور در نظر گرفته می شود. شما اساساً با این گیاه یک محیط شاد می خواهید - نه خشک استخوان بلکه مرطوب و خیس.

گیاه کاغذی: نکاتی در حال رشد برای این درخت مراقبت آسان در داخل خانه
یک درخت لاستیکی در مقابل کاکتوس نشسته است. متن می خواند نکاتی درباره رشد آسان درخت داخلی ficus elastica
در کتاب باغبانی من ، گیاه لاستیک ساده ترین فی trifecta برای حفظ و زنده نگه داشتن است. این اندکی کنار گذاشته شده است و فکر می کنم اکنون زمان آن رسیده است که Ficus elastica توجه مورد نظرش را جلب کند. به همین دلیل می خواهم این Ficus elastica ، یا Rubber Plant و Rubber Tree را به اشتراک بگذارم ، و نکاتی را با شما در میان بگذارم.

Ficus benjamina ، یا گریه های انجیر ، برگ هایی را که هر روز می افتد ، می ریزد. Ficus lyrata یا Fiddleleaf Fig در دنیای طراحی شیار مشهور است ، اما می دانیم که خوب نگاه کردن یک چالش است.

شما انتخاب ساده ای دارید تا آنجا که Ficus elastica می رود اگر سبز متوسط ​​چیز شما نیست. آنهایی که من دیده ام دکرا (آن مال من است) ، روبوستا ، واریگاتا ، یاقوت و شاهزاده سیاه است. همه 3 فی در کتاب ما نگه داشته شود تا همیشه خانه های خود را زنده نگه دارید.

FICUS ELASTICA نکات مراقبت و رشد
اندازه
این یک گیاه کف است. کوچکترین چیزی که معمولاً آنها را می بینید در یک پست 6 اینچی است. معدن در حال حاضر در گلدان 10 ″ در حال رشد است و 3 ′ از زمین می ایستد. در حال رشد در محیط بومی خود ، Ficus elasticas می تواند قد بلند 60-80 داشته باشد. بله ، قطعاً یک درخت است!

بستن
نرخ رشد
اگر در معرض دید و مراقبت هایی که دوست دارند ، پیدا می کنم که سرعت رشد آنها سریع است. این امر به ویژه در اواخر بهار و تابستان صادق است ، وقتی گیاهان خانه اکثریت رشد خود را انجام می دهند.

قرار گرفتن در معرض بیماری
Rubber Tree یک گیاه کوچک و متوسط ​​از نور است. معدن در دفتر من در معرض شرق / جنوب قرار دارد که سه تایی از ویندوز به آن مقدار خوبی از نور طبیعی روشن در تمام روز می دهد. اجازه ندهید که بیش از حد مستقیم ، آفتاب گرم یا گرمای زیاد بخورد. حتی این گیاه را در نور کم امتحان نکنید - این یک کار بی فایده خواهد بود.

یک زن در گلخانه ای پر از گیاهان داخلی در حال گرفتن عکس از گیاهان Rubber Tree است

در گلخانه عکس گرفتن از کتاب مراقبت از خانه ما. Ficus elastica burgundy ، variegata و یاقوت در ردیف های آماده برای حمل و نقل قرار گرفتند.

آبیاری
در تابستان حتی 7 روز معدن را کاملاً آب می کنم. در زمستان هر 10-14 روز است زیرا خورشید می تواند هر روز در اینجا در صحرای سونوران بیرون برود. شما باید فرکانس آبیاری را مطابق با شرایط رشد خود تنظیم کنید. آبگرفتگی گیاه 101 فاكتور در نظر گرفته می شود. شما اساساً با این گیاه یک محیط شاد می خواهید - نه خشک استخوان بلکه مرطوب و خیس.

شما می توانید آن ریشه های خشک شده را اینجا ببینید. آنها به هیچ وجه مرا آزار نمی دهند اما اگر دوست دارید آنها را قطع می کنند.

به دلیل کیفیت آب و یا لقاح بیش از حد ، نمک سوزی در لبه ها و نوک برگ ها به مرور زمان ظاهر می شود.

ماش نیز می تواند برای ما انسان تحریک کننده باشد. اگر فکر می کنید که روی شما تأثیر بگذارد ، حتماً آن را از چهره خود دور نگه دارید و از دستکش و آستین های بلند هنگام هرس یا استفاده از کارخانه لاستیک استفاده کنید.

آن برگهای براق و فوق العاده بزرگ می توانند سریع کثیف شوند. معدن هنوز برخی از لکه های سفید از تولید کنندگان را که هنوز از آن جدا نشده ام ، پیدا کرده است. این گیاه از تمیز کردن خوبی که به بهترین وجه با پارچه ای نرم و کمی مرطوب و بدون پرز انجام می شود ، سود می برد. من سالی دو بار مین را تمیز می کنم.

بهترین ذخیره تا آخر: برای اندازه آن ، Rubber Tree یک مقدار عالی است. ارزان است زیرا به سرعت رشد می کند.

اگر نور و فضای طبیعی لازم برای رشد این گیاه را دارید ، در اینجا درخت داخلی برای شما است. من برای اتاق خواب خودم یک Ficus elastica "ruby" دریافت می کنم زیرا چرا برخی از پوشش گیاهی صورتی در بوستان وجود ندارد. آیا شما یک ficus مورد علاقه دارید؟ من مانند Ficus Alii را دوست دارم اما کارخانه لاستیک دست من است!

آموزش نگهداری انواع گل و گیاه ، ,یک ,ficus ,گیاه ,روز ,حال ,ficus elastica ,در حال ,می کنم ,است ، ,در معرض ,گرفتند آبیاریدر تابستان ,صحرای سونوران بیرون ,باید فرکانس آبیاری ,قرار گرفتند آبیاریدرمنبع

نگهداری از گیاه عطر چای

راهنمای نور لازم برای گیاهان آپارتمانی

روش نگهداری از گیاه گل گندمی

نگهداری گیاه زاموفیلیا

رطوبت مورد نیاز گیاهان آپارتمانی

نحوه صحیح آبیاری گیاهان آپارتمانی

کراسولا کمپ فایر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

بهترین سایت تخفیف دونی کورد بلاگ.کرد بلاگ.وبلاگ کورد.وبلاگ کرد لوله کشی گاز اخبار پارسه پرفکت مانی ارزان دانلود فایل تحقیق مقاله نرم افزار کتاب برنامه دانلود پایان نامه اخبار سایت بلگ بیست روزمرگی های ما